O násPetr Černý, kominík (?)Anděl & Ďábel (2009)Erupce vášně (2009)
Logr (2008)Na dně šuplíku (2007)Gorila: Příběh Opičí (2005)Pár Pařmenů (2004)

Hlavní postavy

Gorila - Tomáš Lokaj
Hlavní a nejdůležitější postava celého filmu, kolem které se odehrává celý děj a ona, chudáček opička, je najednou celá zmatená, že je všude kolem ní tolik lidí, že ji natáčejí kamery, svítí na ni světla, jsou na ni namířeny mikrofony…je to asi změna oproti tomu deštnému pralesu. Vetře se úplně všude, do téměř každého záběru. Bez ní bychom nevěděli, jak film pojmenovat.
Mr. Kev - Tomáš Fiala (člen Tajfunu)
Hlavní a nejdůležitější postava celého filmu. Vůdčí, detektiv, střízlivý, schopný strhnout dav (ale občas mu to nevychází), schopen využívat ostatní, relativně racionálně uvažující, jediný alespoň průměrně inteligentní z celé skupiny. Jeho první slovo: Mrkev…
Chorche - Vladimír Blahož
Hlavní a nejdůležitější postava celého filmu. Typický frajer, který se snaží svým sebevědomým chováním skrýt, že není zas tak sebevědomý, jak vypadá. Dělá se něčím, čím není, chronický lhář, přesto velice sympatická postava.
Pucí Mupy Mup - Vít Strádal (člen Tajfunu)
Hlavní a nejdůležitější postava celého filmu. Podle jména zdá se vznešený šlechtický původ, opak je pravdou. Naprosto obyčejný prosťáček, který se nechá ovládat, využívat, je ale dobrosrdečný a ochotný, má u sebe všechno, na co si jen skupina vzpomene, je hodný, nenásilný, řeší zdánlivě neřešitelné problémy naprosto jednoduchými prostředky.
Natascha - Barbora Jiříková (bývalá členka Tajfunu)
Hlavní a nejdůležitijší postava celého filmu. Jediná žena ve skupině, nejodvážnější, agresivní, militaristické sklony, maskáčové triko, jednoduchá, berserk. Oblíbené zbraně: Váleček, palička na maso a jiné kuchyňské náčiní…

Servírka

Natáčecí štáb

Režie - Ondřej Svoboda

Asistenti režie a zvukaři - Jiří Ullman & Jan Novobilský

Hudba - Jiří Philipp

Klapka - Eva Blahožová