O násPetr Černý, kominík (?)Anděl & Ďábel (2009)Erupce vášně (2009)
Logr (2008)Na dně šuplíku (2007)Gorila: Příběh Opičí (2005)Pár Pařmenů (2004)

Novinky:
13.4.2012
Moc se toho neděje, to je pravda. Ale můžete kouknout aspoň na takovou krátkou náladovku natočenou během jednoho dne v Brně s názvem První jarní den, kterou dělal Ondra (Ander) a nově je nyní volně přístupná druhá část návodu na dabing, tak můžete všichni vesele dabovat. Co takhle třeba udělat film "KrAvatar"? :-)
4.4.2011
Slyšeli jste už českém o rapperovi, co si říká MC Proxy? Že ne? Brzy uslyšíte :-) Více zde
17.11.2010
Novinka? Tak teda Jo. :-) Petr Černý je pozastaven na dobu neurčitou (až příliš jsme překombinovali příběh a je třeba dát si trochu odstup). Pro odlehčení byla koncem prázdnin natočena taková krátká desetiminutová blbůstka na pokračování, na jejíž zpracování bohužel zatím nebyl čas, ale začátkem příštího roku by se snad mohla objevit. Sestava Bandy trotlů se průběžně mění, některým z původního obsazení už se moc točit nechce, někteří si dávají pauzu a přibývají někteří noví, kteří se zatím ani nikde jinde neobjevili. Mnoho z nás je již ve 4. ročníku na vysoké škole, někteří právě teď musí se zpožděním finišovat bakalářku (třeba já), a tak logicky na filmování zrovna nemají moc myšlenky. Uvidíme, jak to bude v dalších měsících, letech a po skončení VŠ, nechme se všichni překvapit :-)
- Ondra -
19.5.2010
Všechny naše filmy jsou nyní k ohodnocení na www.csfd.cz! Odkazy v jednotlivých sekcích ke každému filmu.
Archiv novinekNovinky e-mailem:
(Zadejte svůj e-mail
a stiskněte "Přihlásit")


Podpora a sponzoři:
Divadlení soubor Tajfun

Členové a přátelé Bandy Trotlů

Tvůrčí tým:

Ondřej Svoboda
Vít Strádal
Jan Staňa

Stabilní členové štábu:

Jiří Ullman
Petr Běla

Přátelská rada (art consultant), dvorní herec:

Jan Novobilský

Hudbotvůrce:

Dalibor Mráz

Externí členové, spřízněné duše, Tajfun a někteří herci (podle abecedy):

Vladimír Blahož, Eva Blahožová, Tomáš Fiala, Míša Fišerová, Jakub Freywald, Ondřej Führer, Eva Jašková, Veronika Javůrková, Klára Kohutová, Martina Kováčová, Martin Lokaj, Tomáš Lokaj, Lucie Lukačíková, Pavel Macháček, Aleš Pacner, Vít Piskala, Nikola Petrová, Michael Rozsypal, Lenka Svobodová, Lenka Šrámková, Tamara Tomášková, Jan Zajíček, Betty Žídková,