O násPetr Černý, kominík (?)Anděl & Ďábel (2009)Erupce vášně (2009)
Logr (2008)Na dně šuplíku (2007)Gorila: Příběh Opičí (2005)Pár Pařmenů (2004)

Novinky:
13.4.2012
Moc se toho neděje, to je pravda. Ale můžete kouknout aspoň na takovou krátkou náladovku natočenou během jednoho dne v Brně s názvem První jarní den, kterou dělal Ondra (Ander) a nově je nyní volně přístupná druhá část návodu na dabing, tak můžete všichni vesele dabovat. Co takhle třeba udělat film "KrAvatar"? :-)
4.4.2011
Slyšeli jste už českém o rapperovi, co si říká MC Proxy? Že ne? Brzy uslyšíte :-) Více zde
17.11.2010
Novinka? Tak teda Jo. :-) Petr Černý je pozastaven na dobu neurčitou (až příliš jsme překombinovali příběh a je třeba dát si trochu odstup). Pro odlehčení byla koncem prázdnin natočena taková krátká desetiminutová blbůstka na pokračování, na jejíž zpracování bohužel zatím nebyl čas, ale začátkem příštího roku by se snad mohla objevit. Sestava Bandy trotlů se průběžně mění, některým z původního obsazení už se moc točit nechce, někteří si dávají pauzu a přibývají někteří noví, kteří se zatím ani nikde jinde neobjevili. Mnoho z nás je již ve 4. ročníku na vysoké škole, někteří právě teď musí se zpožděním finišovat bakalářku (třeba já), a tak logicky na filmování zrovna nemají moc myšlenky. Uvidíme, jak to bude v dalších měsících, letech a po skončení VŠ, nechme se všichni překvapit :-)
- Ondra -
19.5.2010
Všechny naše filmy jsou nyní k ohodnocení na www.csfd.cz! Odkazy v jednotlivých sekcích ke každému filmu.
Archiv novinekNovinky e-mailem:
(Zadejte svůj e-mail
a stiskněte "Přihlásit")


Podpora a sponzoři:
Divadlení soubor Tajfun

Naše služby

Pro přesměrování na stránku služeb klikněte zde:

Freedom studio - multimediální služby za přátelské ceny.

Nabízíme Vám levně a kvalitně natáčení svateb, videoklipů, firemních prezentací, zpracování videozáznamů, fotografování významných událostí, umělecké úpravy fotografií, fotomontáže, svatební fotografii, svatební video a mnoho dalšího!

Potřebujete natočit významnou společenskou událost a nemůžete najít nikoho, kdo by nabízel kvalitní služby za přátelské ceny? Rádi byste měli reklamní spot nebo firemní prezentaci a stále nemůžete nalézt ideální studio? Chtěli byste mít své videokazety převedeny na DVD? Leží Vám doma hodiny a hodiny videí z dovolených, které by bylo potřeba zpracovat? Potřebujete natočit hudební videoklip? Virální reklamní video? Nafotografovat společenskou událost? Školní maturitní tablo? Chtěli byste své blízké potěšit originálně umělecky upravenou fotografií? Pak jste tady správně. Našich služeb již využilo mnoho zákazníků a firem a všichni byli nadmíru spokojeni (viz Reference). Věříme, že naší nabídkou budeme moci uspokojit i Vás.