O násPetr Černý, kominík (?)Anděl & Ďábel (2009)Erupce vášně (2009)
Logr (2008)Na dně šuplíku (2007)Gorila: Příběh Opičí (2005)Pár Pařmenů (2004)Originální trička Pár Pařmenů - dokonalý dárek ke svátku či narozeninám zde!


Že jste ještě Pár Pařmenů (PP) neviděli? Může být. Pár Pařmenů download online. Právě pro vás je určeno několik následujících řádků. Přečíst si je však můžete i vy, kteří jste již byli „osvíceni“ :-) Pro PP již byl fanoušky specifikován i nový filmový žánr: PDF - Parodizující dabing filmů.
Co že to znamená a proč jsme film dělali? Vysvětlím formou receptu:

Na přípravu jsme potřebovali:
  • 5 měsíců scénáristiky
  • 4 měsíce úpravy zvuku
  • 11 lidí
Postup:

Rozbalíme hodinu informatiky a vyřízneme z ní úkol na úpravu zvuku. Přiložíme Jacksonova (Tolkienova) Pána Prstenů, ze kterého jsme si předem oddělili obraz od zvuku. Zvuk zahodíme nebo ponecháme v chladu pro možné budoucí použití. Obraz naklepeme do .avi a za stálého míchání přiléváme zvuk NOVÝ. Dochutíme trochou zdravého šílenství a špetkou megalomanismu. Podáváme s recesí.

Víťa

Základní dějové schéma

Pro případ, že byste ještě o našem filmu neslyšeli nebo, nedej bože, zapomněli o čem to vlastně bylo, jsme pro vás připravili krátké dějové schéma.

Velký pakoš SAUDRUH organizuje velkou párty v Naadoru a Malý chobot Fritol Šourek se tam samozřejmě vydá díky malé kulaté vstupence (taký žlutý tentonoc s pěknou báničkou uvnitř). Spolu s ním putují ještě další tři choboti a po střetu s Bigbíťáky Kobzuly, kteří mu chtějí lupen sebrat, se k nim přidává chodník Paragon. V Rohlence přibírají další magory, kteří se tam snažili zbavit závislosti na tvrdé hudbě. Další dilema čeká na hrdiny, když se musí rozhodnout, jestli půjdou na fotbal nebo koncert Rolling Stones. Poté, co přijdou pozdě na zápas se je ještě snaží zbrzdit Bramborg. Šmajdalf mu to samozřejmě zatrhne a „zaskočí“ s ním na kafe. Následuje velmi poutavé rozebírání elfí hymny a později i milý piknik, při němž ti magoři omylem sežerou i Bobromila (konkrétně jeho ruku).
Společnost se v tu chvíli rozpadne. Fritol a Slim jdou rovnou pařit a zbytek tvrdých hochů, si ještě nutně musí zahoubařit:).

Upozornění